HEPİMİZ İÇİN TEMİZ BİR YAŞAM

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 09.oo - 22.oo

mobile-icon BİZE ULAŞIN+90 366 220 00 00
mobile-iconWHATSAPP DESTEK +90 541 821 06 57
mobile-icon BİZE ULAŞIN+90 541 821 06 57

Hizmetlerimiz

 

 

EV TEMİZLİĞİ
Ne kadar güzel bir evde otursanız da kabul edelim zamanınız değerli. Yoğun bir yaşam sürüyorsunuz ve hepimiz biliyoruz ki, sevdiğiniz ve zevk aldığınız şeyleri yaparak zamanınızı aileniz ve arkadaşlarınızla geçirmeyi tercih ediyorsunuz.Eray Temizlik  Sevdiğiniz şeyler için değerli zaman kazanmanıza yardımcı olacak profesyonel ev temizliği hizmetleri sunuyoruz.
OFİS TEMİZLİĞİ
Eray Temizlik olarak  Ofis Temizliği  Medikal ve Dişçilik ofislerinden, Okullara, Topluluk Kulüplerine ve Hükümet Binalarına kadar hemen hemen her işletme sahibine profesyonel ofis temizliği sağlıyoruz.
DIŞ CEPHE  TEMİZLİĞİ
Hava durumu, mülkünüzün dış yüzeyinde farklı hasar, kalıntı birikimi ve korozyona neden olan önemli bir faktördür. Farklı iklimler genellikle farklı konulara neden olur. Yıllarca hava şartlarına maruz kaldıktan sonra, mülkünüzün dış kısmı derinlemesine temizlenmeli ve yeniden canlandırılmalıdır. Doğru ve zamanında bakım, hat üzerinde yapılan önemli yıkımları önler.
CAMİ TEMİZLİĞİ
Cami ve mescit gibi ibadet hanelerin halı ve kilimlerini yerinde etkin ve hijyenik olarak temizliğini sağlıyoruz, bunun yanında avize temizliği cami ahşaplarının temizliğide yapılmaktadır.
KOLTUK TEMİZLİĞİ 

Eray Temizlik Hizmetleri, döşemeli mobilyalarınızı kumaşınız zarar görmeden,güvenli hijyenik olarak temizliyoruz. Kumaş mobilyalarınızı vakumlayarak ve buhar makinesi ve kumaş dostu dezenfektanlar ile temizliyoruz.

HALIFLEKS YIKAMA
Eray Temizlik misyonu insanlara sağlıklı yaşamaları için yardımda bulunmaktır. Buda temiz halılar ve sağlıklı bir ev ile başlar. Temiz, sağlıklı bir ev mutlu bir evdir.Eray Temizlik Profesyonel Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama teknolojisi ile  çevre dostu  solüsyonlar kullanır.  Sonuç daha derin temizlik ve daha sağlıklı bir ev. Böylece yerinde yıkama hizmetimiz ile kısa sürede mükemmel temizlik.
ARAÇ KOLTUK TEMİZLİĞİ

Araç içi temizlik ve araç döşeme temizliği en değerli hizmetlerimizden biridir.
Halı kaplı zeminlerden deri koltuklara kadar her şeyi temizliyoruz.
Her zaman çevre dostu temizlik ürünlerini kullanıyoruz, böylece aracınız ve sevdikleriniz hep güvende oluyor.

Tüm araçlarınızın içini temiz ve taze tutmak için Eray Temizlik şirketi olarak her zaman yanınızdayız arayın ve randevu alın.

İNŞAAT SONU TEMİZLİK

İnşaat temizliğinizdeki zorlukları Eray Temizlik ile ortadan kaldırın. Projenizi bitirmek için ihtiyacınız olan kaynaklar ve hizmetler bizde. Kaba bir temizliğe, son bir temizlemeye veya bir rötuşa ihtiyacınız olup olmadığını, inşaat sonrası temizlik personelimiz karar versin.Biz temizleyelim size perdeleri takmak kalsın.

MERMER CİLALAMASI

Özel zemin parlatma yöntemleri ile mermer ve genel zemin karoları için zemin parlatma hizmetleri veriyoruz, zemin yüzeyini düzleştirir ve berraklığı renklendirir. Zemin parlatma zemine yarı parlaklık ya da parlaklık  verir.

Tecrübemiz ve üstün çalışma kalitemiz ile Eray Temizlik hizmetleri olarak her zaman yanınızdayız. 

OKUL TEMİZLİĞİ

Temizlik ve bakım organizasyonu, özellikle mülklerin ‘aşırı zorlama’ altında olduğu ve bütçelerinin sıkı olduğu veya bulunmadığı Okullar, Kolejler ve Üniversiteler içinde asla kolay değildir.

Eray Temizlik, Okullar, Kreşler ve Üniversiteler için uygun maliyetli temizlik ve bakım çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Bu çok karmaşık ve sinir bozucu alanı ele almak için size basit bir ‘tek durak’ çözüm sunmak için buradayız.

Bir eğitim kurumunu yönetmenin, binanızın temizliği ve bakımı hakkında sürekli endişelenmek yerine, birinci sınıf bir eğitim vermekle ilgili olması gerektiğini düşünüyoruz.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Endüstriyel ortamlar hızla ve kolayca kirlenir. Bu nedenle, endüstriyel Temizlik Hizmetlerine duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Sonuç olarak Eray Temizlik  ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi ve gerekli endüstriyel temizlik hizmetlerini sunmak için her zaman buradadır.

Ayrıca ne kadar titiz olursanız olun, kir, toz ve yağın profesyonel temizliğin ne kadar gerekli olduğu  biliyoruz. Bunun ışığında, Eray Temizlik, verimli, üretken ve uygun fiyatlı endüstriyel temizlik hizmetleri sunmak için her zaman buradadır.

 

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikanızda ki verimliliği artırmak ve çalışanlarınız için temiz ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu Eray Temizlik hizmetleridir .

Düzenli fabrika temizlik hizmetleri sadece üretkenliği artırmakla kalmaz aynı zamanda sağlıklı ve hijyenik koşullarda daha üretim yapmanızı sağlar.